AMERİKAN YELKENLİ KUPASI | Barselona Amerika Kupası yelken ailesini ağırlıyor

“Biz hazırız Araştır seninle” Barselona belediye başkanı. E karşı Jaume Collboniaileden birkaç yüz kişi Yelken Amerika Kupası Palauet Albèniz’de. Bu şekilde onlara verildi resmi karşılama Katalan başkentine, sezonun başlamasına 320 gün kaldı spor ve teknolojik rekabet.

İnişi altı takım karargahı nerede olacak 37. baskı 2024 yılı ilerici bir yıl oldu, ancak bu Ağustos ayından bu yana hepsinde kararlı grup hem sporcular hem de mühendislik, mekanik, yelken, kask, bilgisayar, meteoroloji ve diğer uzmanlık alanlarındaki uzmanlar. Aileleriyle birlikte yaşıyorlar, ortaklarıyla, tek başlarına, grubun diğer üyeleriyle, çoğu şehirde ve diğerleri metropol bölgesinde. Onlar bazıları Ekip başına 120 kişi.

Katalonya’yı evinize çevirin

Generalitat’ın ‘başkanı’, Pere Aragonesayrıca onları “Katalonya’yı eviniz yapmaya” davet etti ve “ülkenin ruhunun” her zaman “şu” olduğunu hatırlattı:resepsiyon“, giriş kapısı temsil ediyor Akdeniz.

Orada bulunanların çoğunluğu (ve buna bağlı olarak aile ortamları) göçebeler. Birkaç Amerika Kupası’nda yarıştılar, birçok kez giydiler farklı renklerFarklı ülkelerde yaşamışlar, uyum sağlamak zorunda kalmışlar. Bu nedenle bu Cuma günü iltifatlarla dolu yetkililerle bir araya gelirken, çoğu bu kez aynı fikirdeydi. Barselona seçimi onlara yaşam kalitesi, gastronomi veya meteoroloji (ikincisi karada, her zaman denizde değil).

Bunun gibi daha fazla alıntı

Ancak toplantıyla ilgili bir şeyi takdir ettilerse Montjuïc sarayı olaydan üç hafta sonra tekrar buluştukları Vilanova i la Geltrú ön yarışlarıAmerikalıların kazandığı yer. Daha bir buçuk ay varken Cidde’de yeniden yarışacak (Suudi Arabistan), denizdeki antrenmanlar dışında veya denizde yolları kesiştiğinde altı takımın birbirini görebildiği pek fazla durum yok. Vell Limanı.

“Fırsat için minnettarlardı, bunun gibi daha fazla etkinliğin olmasını istiyorlardı” yorumunu yaptı. Albert Vilumaraorganizasyonundan Amerika Kupası Etkinlikleri (ACE). Ve sudan çıktıklarında uyum ve görgü kuralları, hatta şakalar bile hüküm sürüyor.

Her zamanki roller

Ayrıca bu Cuma günü tekrar teyit edildiği gibi, her takım olağan rolünü korur: gürültülü İtalyanlar Luna Rossa Prada Pirelli; the sağduyulu kivi Emirates Ekibi Yeni Zelanda; the ürkek Fransızca Doğu Ekspresi Yarış Takımı; the meraklılar İsviçre Alinghi Red Bull Racing; the kibirli ingiliz Ineo’lar dalga ezici güvenlik kendi içlerinde American Magic New York Yat Kulübü.

Her ne kadar İsviçre, Yeni Zelandalılar ve Amerikalılar bu görüşte olsalar da lacivert tişörtlerHangi takımda oynadıklarını bilmek kolaydır. logo kapaklar Onlar da yardımcı oluyor ama bu Cuma çok az kişi bunu gösterdi. ACE’nin genel müdürü bile değil. Grant Daltonneredeyse hiç çıkarmıyor. Bunun bir olduğunu düşündün en resmi gün.

grup fotoğrafları

Alakalı haberler

Dalton Ekibiyle fotoğraf için kayıt yaptırdı savunan şampiyon ve zaferin favorilerinden biri olmasına rağmen içlerinden birinin üniformasını giymediği için gülümseyerek sitemini üstlendi. Emirlikler ama Copa América’nın 37. edisyonununki. Meclis önünde yaptığı konuşmada 600 misafir Belediye Meclisi resepsiyonunda, etkinlikten en sorumlu kişi ısrar etti: Mümkün olduğu kadar çok insanı “dahil edin” etkinlikte.

Ancak etkinliğin eğlencesinden sorumlu olan esprili müzisyen Miqui Puig için Kwai Nehri köprüsü üzerindeki yürüyüşün melodisi tam da içeri girdikleri anda ‘Başkan’ Aragones ve Belediye Başkanı Collboni Albèniz bahçelerinde hem gülümsetiyor hem de uzaktan selamlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir