Arabası olanlara gelen “yeni” masraf

Yavaş yavaş araba gerçek bir lüks eşya haline geliyor. Şuna: fiyat Faydacıların kendi başlarına sahip oldukları, düzenli olarak eklenmelidir. Bakım (%20 artışla) benzin Fiyatları ateşkes sağlamayan bu ülkeler, diğer şeylerin yanı sıra, felaketler ve çatışmalarla ve şimdi de araçların dolaşımda olması gereken sigorta maliyetlerindeki orantısız artışla darbe alıyor.

Bu son gerçek, çevrimiçi karşılaştırıcının son raporuyla da doğrulanıyor Kelistofırlatan Trafik sigortasında yüzde 27 artış bu yılın üçüncü çeyreğinde.

Alakalı haberler

Yukarıda adı geçen karşılaştırıcıya göre, İspanya’da bir sigorta priminin ortalama fiyatı Şu anda 827 euro seviyesinde bulunuyor. Sigorta türüne göre, kapsamlı sigorta en pahalı hale gelen sigortadır. %39,4 ve ortalama maliyet 2.420 euro; sırasında, üçüncü şahıs sigortası Bu son çeyrekte %16,8 artarak ortalama maliyete ulaşacaktı. 407,2 Euro ve uzatılmış üçüncü şahıs sigortası ortalama oranını şu şekilde ayarla: 495,5 eurobir yıl öncesine göre %14,2 daha fazla.

Tek bir çeyrekte, yılın ikincisinden üçüncüsüne kadar, Sigorta yüzde 10,1 arttıişaretledikleri yukarı yönlü evrimin ardından.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir