bankaya gitmeden para çekme yöntemi

Elinde bulundurmak peşin Her zaman daha az olağan. Kredi kartıyla ödeme yapmak, ödeme beş avronun altında olsa bile toplumdaki hemen hemen herkes için, özellikle de gençler için yaygın. Hatta birçok işletme, hatta pandemiden sonra daha da fazlası, durumun böyle olmasını teşvik ediyor.

Aynı zamanda her zaman para kazanmak daha zor. banka ofisleri İspanya’da kapanmaya devam ediyorlar özellikle daha az nüfusu olan belediyelerde, ancak bu durum, mobil ofisler de dahil olmak üzere finansal hizmetlere erişim için alternatif kanalların artmasıyla kısmen dengelendi.

Ama eğer nakite ihtiyacınız varsa ve Yakınınızda bankanızın şubesi yok. ve açık, her zaman bir yere gidebilirsiniz ‘para iadesi’ adı verilen sistem‘ Kelimenin tam anlamıyla para iadesi anlamına gelir ve çeşitli mağazalarda ve benzin istasyonlarında mevcuttur.

Alakalı haberler

Bu yöntem, yani seyrek nüfuslu bölgelerde daha yaygın ATM’lerin az olduğu yerlerde, daha fazla ücret alınmasını istemekten ibarettir ürünün değeri kadar para (benzin, yiyecek, giyecek…) ve bu sana fatura veriyorlar fark.

Her zaman önce sormalısın Para iadesi mevcutsa çünkü bilet yetersizliğinden dolayı bunu her zaman karşılayamıyorlar. Bölgeye ve ihtiyacınız olan güne bağlı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir