BARSELONA TEKNE SHOW 2023 | Mavi Ekonomi ve Yelken Amerika Kupası Barselona Boat Show’da düzenlenecek

Bu yılki baskısı Barselona Tekne Fuarı olduğunun farkındadır Yelken Amerika Kupası yarışmanın her köşesini işgal etti. Bunu yalnızca fiziksel olarak yapmakla kalmadı; alanın bir kısmını da kendisine ayırdı. bazı takımlar Espanya iskelesinde ama aynı zamanda duygusal olarak da. Yaşanacaklara ilişkin değerlendirmeler ayın 15’i pazar gününe kadar Port Vell’de her zaman şunu hedeflerler: yarışma gelecek yıl spor ve teknoloji Barselonave bununla ilgili her şey mavi ekonomi.

Dahası 240 katılımcı denizcilik endüstrisinin üç rıhtımı noktalanıyor Barselona’nın limanı sektörün en önemli fuarına ev sahipliği yapıyor. Sektör başkanı, Luis Condeşehrin Olimpiyat Oyunlarından önce yaşadığını hatırlattı “sırtın denize dönük“ve şimdi bunu “denizin içinde” yapıyor. Conde, Amerika Kupası2024’te onları randevuyu ertelemeye veya iptal etmeye zorlasa da “tarif edilemez“Çünkü dünya turizmine vitrin olacak.

Vatandaşlara açıklık

Aslında limanın başkanı, Lluís Salvadorvatandaşlara açıklık mesleğinin “gittikçe daha fazla olduğu yerde” tam olarak altını çizdi sosyal aktiviteler“. Başkan yardımcısı Amerika Kupası Etkinlikleri (ACE), Aurora Cataorganizatörlerin bölgeye gelmesinden bu yana yönetimlerin ve toplumsal yapının desteğini alkışladı Barselona yaklaşık bir yıl önce.

Bu Çarşamba, bakan Ulaştırma, Rachel SanchezBelediye Başkanımız eşliğinde Jaume Collbonive Territori’nin ‘danışmanı’, Ester Capelladiğer otoritelerin yanı sıra protokole liderlik etmiştir ziyaret etmek Boat Show aracılığıyla, bazı stantlarda duraklar tekne inşaatçılarıen son teknolojiler veya Ulusal Denizcilik Şirketleri Birliği (Anen). Tur şu tarihte sona erdi Amerika Kupası Deneyimiartık yarışmayla ilgili bir bilgi merkezine ev sahipliği yapan eski Imax.

Dalton çevresini selamlıyor

Alakalı haberler

O ACE’nin CEO’su ve unvanı savunan takımdan sorumlu, Grant Daltonheyeti ilk kez görebilecekleri merkezde karşıladı. simülatör bir AC75’in (teknesi) yarışma) kısa sürede işe yarayacak. Dalton bir rozet verdi Yelken Amerika Kupası Onu kaybettiğine dair güvence verdikten sonra onu yakasına takan Bakan Sánchez’e.

Onun gibi çoğu siyasi liderler ekonomik ve sosyal yapının temsilcileri giderek daha da yakınlaşıyor. denizcilik teklifi gelecek yıl bunu bilerek yenilik ve Sürdürülebilirlik Kuruluş tarafından ilan edilen, kuruluşla ilgili her şey mavi ekonomi, kısa vadeli başarı ile eş anlamlı olacaktır. Hafta sonuna kadar 61. Boat Show’da bunun birçok örneği gösterilecek teknolojik ilerleme‘uçan’ gemileriyle çok görsel Amerika Kupası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir