“Bizi soyuyorlar, telefonlarımızı çalıyorlar”

Dahası 300 taksi şoförleri Bu Cuma gecesi La mahallesinde protesto yaptılar Barselona Barselona’dan şuraya sektörde daha fazla güvenlik isteyinvermeye hazırım bir meslektaşını desteklemekÉlite Taxi’nin kaynakları Europa Press’e, olayla ilgili veya ağustos ayında saldırıya uğradığı iddia edilen bir olay olduğunu bildirdi.

Yerel bir gece kulübünün kapı görevlisinin bir taksi şoförüne yönelik olduğu iddia edilen saldırı, aracın binanın önünde arızalanması ve kapı görevlisinin bu konuda kendisini azarlamasının ardından meydana geldi.

Mitingde konuşan Anget Taksi sözcüsü Münir Hajoui, sektörün güvenlik sorunu yaşadığına dikkat çekerek, “Bizi soyuyorlar, cep telefonlarını çalıyorlar, müşterilerden bavul çalıyorlar.”

Alakalı haberler

Bu nedenle taksilerde güvenlik kamerası bulunması gerektiğini yineledi: “Dava öncesi sorunların tespit edilmesinin bize çok faydası olur. Biz bunu aktif ve pasif olarak istedik.”

Elite Taxi’nin başkan yardımcısı Syed Junaid ise kendilerinin “değerli taksi şoförleri” olduklarına ve gruba yönelik herhangi bir saldırganlığa tolerans göstermeyeceklerine dair güvence verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir