Boat Show, sektörü popülerleştirmek için Amerika Yelken Kupası rolünü üstleniyor

O denizcilik sektörü kutlamasının yapılacağına inanıyor Yelken Amerika Kupası içinde Barselona gelecek yıl bir anlam taşıyacak Bu sporun yaygınlaşması ve tesadüfen, genel kamuoyunun yaklaşımı deniz. Bundan yararlanmak için roldenizcilik açısından bu şu anlama gelir: Rüzgar değişimiBoat Show, spor ve teknolojik rekabetin merkezi bir rol oynayacağı 61’inci bir edisyon öneriyor.

Fira de Barcelona etkinliği, dünyanın kapılarını ve demirleme yerlerini açacak. 11 – 15 Ekim. işgal edecek üç yay Limanın payı: La Fusta, Marina Port Vell ve %50’si Moll d’Espanya. Bu son noktada alanı tam olarak paylaşmanız gerekecek takımlardan biri kupanın, Ineos Britanyaüssü bu noktada Maremàgnum ve Amerika Kupası Deneyimi (neydi Imaks). Salon müdürü, Josep Antoni Llopartbu Çarşamba günü faaliyetin bir kısmının yerini değiştirmek zorunda kaldıklarını açıkladı.

240 katılımcı

Böylece olacak 240 doğrudan katılımcı“kaybettiğimiz yerin azlığından dolayı hafif bir azalma Amerika Kupası ancak bu durum telafi edildi çünkü katılımcıların büyük bir kısmı uzatılmış 2022’ye kıyasla yüzeyde” şeklinde konuştu. Ayrıca en bilgilendirici faaliyetler de 2022 yılına göre gerçekleştirilecek. Barselona Limanıkonumunda yer alacak olan Pau Portalıfuar alanının dışındaki bir agorada. Suda olacak 160 tekne.

Şu anda 10 üzerinden dördü Yeni tekneler kiralanacak, bu da yelkencilikle uğraşanların çoğunun kendi başına bir tekne satın almak istemediği veya alamadığı anlamına geliyor. Öte yandan genel müdür Devlet Denizcilik Şirketleri Birliği (ANEN), Jordi Carrasco, denizcilik sektörü kullanıcı tabanını genişletmeye ve bazılarının kayıtlarını genişletmeye devam ediyor Yılda 5.000 eğlence birimi ispanyada.

Simülatör, 5 Ekim

“Tekne Gösterisi bir bağlantı alanı Bu dünyada satın alma deneyiminin neden bu kadar önemli olduğunu sektörle halk arasında görmemiz gerekiyor” diye konuştu. Carrasco. “Copa América kesinlikle bizim için bir kaldıraç görevi görecek” gelecekteki büyüme sonraki baskılar için” diye ekledi LlopartAmerika Kupası Deneyimi’nin de tarihi Fira de Barcelona gösterisine katılmasını alkışlayanlar.

Alakalı haberler

Temsilcilerinden biri olan sosyal yardım merkezi şunu açıkladı: Xavier AndradesAC75 teknesinin ilk simülatörünü 5 Ekim’de almayı planlıyor ve Náutico açıldığında bu özelliklere sahip ikinci bir cihaza sahip olacaklar. birinci şahıs olarak yaşamak Bugünlerde antrenman yapan altı takımın yelkencileri nasıl? Copa América 2024.

2024’ün bilinmeyenleri

Ama tam olarak temsil edecekleri şok Barselona Dünyanın en çok takip edilen yarışları, Boat Show’un bir sonraki edisyonunun yeniden değerlendirilmesine neden olabilir ve başkanı Luis Conde, doğrudan düzenlenmemesini kabul etti. “Yer veya tarih değişikliği planlıyoruz: bir şeyler yapmamız gerekecek Ama henüz hiçbir şeye karar vermedik. Oda Copa América’da mevcut olacak ancak nasıl olduğunu bilmiyoruz. Açık olan şu ki, katılımcılar Ekim 2024’teki gibi fahiş otel fiyatlarının olduğu bir şehirde olamayacaklar” diye itiraf etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir