Bunlar memur olmak için geçilmesi gereken en hızlı sınavlardır

Pozisyon sahibi olma ihtimali kalıcı ve iyi maaşlı bir iş yapmak memur pozisyonları Biri öncelikli çalışma hedefleri giderek daha fazla insan mesleki geleceklerini düşünüyor. Ve bugün mevcut tüm muhalefetler arasında bazıları var: gereksinimler ve müfredat incelenmesi gerekenler daha uygun fiyatlıdır. Ninja Training bunu açıklayan bir çalışma yayınladı Kısa sürede hangi itirazlar onaylanabilir? ve çünkü. Çoğu durumda, Bir çağrıda yer almak genellikle ortalama iki yıl sürer, zorluğa bağlı olarak, ancak akademi bu sürenin sadece bir yıla indirilebileceğini tahmin ediyor.

Devlet idari asistanı

Tek şart Zorunlu Ortaöğretim (ESO) derecesine sahip olmaktır. Rakiplerin incelemesi gereken 28 konu var. Test, 60 soruluk teorik ve psikoteknik test tipi bir anket ve 50 sorudan oluşan bir ofis bilgi testinden oluşur.

Adli asistan

ESO aynı zamanda bu pozisyona hak kazanmak için sahip olunması gereken tek yeterliliktir. Sınav, 100 çoktan seçmeli sorunun sorulacağı 26 konunun yanı sıra, 40 çoktan seçmeli sorunun sorulacağı iki pratik durumu kapsayacaktır.

Bekçi

ESO yeterliliği gereklidir. Çağrı genellikle rekabet-muhalefet sistemi aracılığıyla yapılır ve tek bir zorunlu alıştırma yaklaşık 15 ila 25 konuya odaklanır.

Hemşire asistanı

Yardımcı hemşirelik bakımı veya orta düzey mesleki eğitim konusunda teknik diplomaya sahip olmak zorunludur. Sınavda genellikle konu hakkında 30 ila 60 konu arasında değişen çoktan seçmeli bir alıştırma bulunur.

Madun ve düzenli

Eso’lu tüm kişiler, genellikle çoktan seçmeli bir sınava, genel kültür testine ve pratik bir vakaya dayanan sürece katılabilir. Müfredat 10 ila 20 konu arasında değişmektedir.

Postane Personeli

Çoktan seçmeli bir sınav ve başarı değerlendirme süreci için yalnızca 12 çalışma konusu vardır. Müfredat 12 konu ile sınırlıdır. ESO sahibi kişiler için mevcuttur.

İspanyol ordusu

Sınava 18-29 yaş arası, kadınlarda 1,55 metre, erkeklerde ise 1,60 metre boyunda olan ESO’lu kişiler girebiliyor. Sınav farklı yönlerden psikoteknik testlerden oluşmaktadır.

Sivil Muhafız

Psikoteknik sınavlar ve psikofiziksel testlerden oluşan, ardından 1.060 saatlik eğitim ve 40 haftalık stajlardan oluşan sürece ESO’nun katılması yeterli.

Ulusal Polis

Alakalı haberler

Lise diploması ve erkeklerde en az 1,65 metre, kadınlarda ise 1,60 metre boy şartı aranmaktadır. Bazı fiziksel testleri ve yaklaşık 40 konu içeren teorik bir testi geçmeniz gerekiyor. Süreç psikoteknik test, kişisel görüşme ve tıbbi muayene ile devam ediyor.

Bölgesel polis

Lise diplomasına sahip olan ve belediyeye bağlı olarak boy uzunluğu kadınlarda en az 1,60-1,65 metre, erkeklerde ise 1,65-1,70 metre olanlar başvuru yapabilecek. Teorik bir sınavı, psikoteknik ve fiziksel kapasite testlerinin yanı sıra tıbbi bir testi de geçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir