Bunlar Vallès Oriental’da en çok milyonluk fatura kesen şirketler

Merkezi ilimizde bulunan şirketler Barselona bazıları 2022’de faturalandı 328.985 milyon euro, raporda yer alan tahmine göre ‘Barselona eyaletinin iş yapısı’, tarafından medyaya sunuldu. Barselona İl Konseyi (DIBA) ile işbirliği içinde Manresa Belediye Binası geçtiğimiz Salı, 19 Aralık.

Bu tutar henüz konsolide edilmedi çünkü yılın Barselona şirketlerine ait veriler hâlâ analiz ediliyor. Ticaret Sicili 2022, bir konu hakkında konuşmamıza izin vermesine rağmen “rekor ciro”, deyimiyle Eva Minör (PSC)DIBA’nın Ekonomik Kalkınma alanından sorumlu yardımcısı ve aynı zamanda belediye başkanı Badia del Vallès.

Bununla birlikte, DIBA’nın zaten kapsamlı bir şekilde incelediği 2021 yılına ait veriler konsolide edildi: Barselona şirketleri daha sonra yaklaşık olarak faturalandırdılar. 291.237 milyon euro, o yıla kadar geçen on yılın en yüksek cirosu; bu, 2020’ye göre %13,3 daha fazla ciroyu temsil ediyor (257.054 milyon), salgının ‘zor yılı’ ve aynı zamanda 2019’un faturalama seviyelerine dönüş (288.942 milyon).

Alakalı haberler

Bölge söz konusu olduğunda Valles Oryantal, Barselona ilinde en fazla iş cirosu kaydeden üçüncü bölge olup, en fazla ciroyu temsil eden ekonomik sektörler şunlardır: kimyasal ve farmasötik (%16); diğer toptan ticaret türleri (%7,8); ve toptan ticaret ev içi kullanım (%7,6).

Şehir bazında faturalandırmayla ilgili olarak, bu bölgesel sınırlamada aşağıdakiler öne çıkıyor: Granülleyiciler (%21,1), Parets del Vallès (%14,4) ve Les Franqueses del Vallès (%8,9). ‘Sıralaması’ 25 şirket liderliğinde 2021 yılında Maresme bölgesinde en fazla faturayı kesen şirket oldu. Grifols Enstitüsü, RB Square Holdings İspanya ve Marelli İspanya, aşağıda danışılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir