BUZAĞI ÇOCUĞU | Niño Becerra, işçileri yoksulluğa mahkum eden nedeni açıklıyor

Ekonomist Santiago Nino Becerra hakkındaki izlenimlerini paylaştı. yoksulluk aşırı olmamakla birlikte her geçen gün daha fazla etkiliyor işçiler ülkemizin; kimin için tahribat ay sonuna gitaynı onun gibi kontrol harcamalarınızdan herhangi biri yalnızca büyür.

“Neredeyse % on beş çalışan insanların oranı yoksulluk ve sosyal dışlanma riski“, Katalan profesör Cadena SER konusunda uyardı. Nedenler Niño Becerra, bu endişe verici verinin arkasında kimlerin olduğu konusuna özellikle dikkat etmek istedi. kısmi sözleşmelerulaşmaya izin vermeyen asgari ücret ve işler ile onların arasında sürekli genişleyen bir uçurum açıyoruz. ücretler: “Zorundayız istihdamı teşvik etmek Böylece bu gelirler elde edilebilsin” dedi.

Gelir eşitsizliği ve yapay zeka

Alakalı haberler

İktisatçılara göre bu eşitsizlik Bazı maaşlarla diğerleri arasındaki oran, ekonomik sistem ve bunun farklı çağlar arasında öncelikleri nasıl değiştirdiğini: ” kapitalizm 2023’ün kapitalizmi 1915’in kapitalizmi değil. 1915’in kapitalizmi, üretimi arttırmak, maliyetleri azaltmak fiyatları düşürmek.” Ancak bu eğilim 1990’lardan itibaren değişti. 80işadamları çabalarını teşvik etmeye odaklamaya başladıklarında birim net marj.

Mevcut aşamayla ilgili olarak Niño Becerra da şu yorumda bulundu: paradigma kayması Yapay Zekanın (AI) söz konusu sisteme entegrasyonunu içerir. Bunu aracılığıyla başardı Lisamoda markasının kullandığı bir araç Mango yakın zamanda iş stratejisine dahil etmiştir ve şunları yapabilme kapasitesine sahiptir: “analiz etmek dünyanın her yerindeki milyonlarca veriyi gerçek zamanlı olarak tasarım farklı trendler”. Dolayısıyla bu sadece bir yenilik değil optimize eder markanın işleyişini bozabilir, ancak bu durum figür tasarımcının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir