Carinsa 30 yaşına giriyor ve girişimcilik ödülleri yaratıyor

Karinsa bir gala düzenledi. Kız kardeşler tarafından yönetilen şirket Vanesa ve Denia Martínez anıldı 30 yıl Babasının kurduğu şirketin kuruluş tarihi, Alberto Martinez. Bu nedenle bazı yarattılar girişimcilik ödülleri Carinsa’nın, ürünlerinin ve müşterilerinin gelişimine ve yenilikçiliğine katkılarıyla öne çıkan projeleri, girişimleri ve/veya kişileri takdir etmek.

Bu endüstri tarafından oluşturulan bu ödüller, ürünlerin geliştirilmesine, üretimine ve pazarlanmasına adanmıştır. insan ve hayvan beslenmesine yönelik aromalar, fonksiyonel içerikler ve teknolojik çözümler; parfümeri ve kozmetik ürünlerine yönelik kokuların yanı sıraMüşterileri, tedarikçileri, kurumları, startupları, üniversiteleri ve sanayi grubunun tüm ekosistemiyle buluşma noktası olmayı hedefliyoruz. Ödüller Alberto Martínez Ortega Enstitüsü aracılığıyla yaratılıyor.

“Ödüllerin temel amacı, büyük bir adam ve vizyoner olan Bay Alberto Martínez’i anmak ve onun girişimci ruhunu yakalamaktır. Grupo Carinsa, bir sanayi şirketi olarak, ilk adımlarını atan şirketlere her açıdan yardımcı olabilir,” diye açıkladı CEO Vanesa Martínez, 30. yıl dönümü galasında. Etkinliğe 300’den fazla katılımcı katıldı. Burada, Grupo Carinsa’nın iş modeliyle örtüşen, ödüllerin dayandığı üç temel konu açıklandı: beslenme, esenlik ve sağlık; sürdürülebilirlik ve etki; ve teknolojik bozulma ve duygular.

Teknik inceleme ve jüri

Alakalı haberler

Her kategorideki adaylıklar öncelikle Carinsa Grubu uzmanlarından oluşan bir komite tarafından teknik açıdan değerlendirilecek. Daha sonra bir jüri, inovasyon, farklılaşma, etki, yetenek ve ESG stratejisi gibi değerlendirme kriterlerini dikkate alarak her kategorideki kazananı belirleyecek. Bu jüri bağımsız profesyonellerden oluşacaktır.

Alberto Martínez Ortega Enstitüsü’nün girişimcilik ödül töreni gerçekleşecek 27 Haziran 2024’te Madrid’deki Círculo de Bellas Artes’te. Her kategorideki ödüller şöyle olacak: 3.000 avroluk mali ödül. Ayrıca kazanan girişimlere hediye edilecekCarinsa’da 12 ay kalacak kişiselleştirilmiş izleme ve tavsiyeye sahip olmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir