FOTOVOLTAİK PANELLER | Circuit de Barcelona, ​​Katalonya’daki en büyük halka açık fotovoltaik tesisin açılışını yapıyor

Bu cumartesi, Circuit de Barcelona’da bir açılış töreni yapıldı. fotovoltaik kurulum bu işgal ediyor 2.710 metrekareden fazla 1.230 güneş panelleri, onu kamunun altyapısı haline getiriyor Güneş enerjisi şu ana kadar uygulanan öz tüketime yönelik Katalonya.

Hükümet tarafından yapılan bir açıklamada bildirildiği üzere, paneller Devrenin ana tribününün kapağına gölgelikler ve örtüler yerleştirildi, bu alanlar artık yeni kullanım ve birlikte üretecekler 615 kWp kurulu gücün üçte biri, tüketilen enerjinin üçte biri Circuit de Barselona-Katalonya.

Fuarın ikinci edisyonuna denk gelen açılış töreninde e-Hareketlilik DeneyimiTicaret ve Çalışma Bakanı Roger Torrent, plakaların Circuit de Barcelona-Catalunya’yı daha sürdürülebilir ve daha sürdürülebilir hale getirmeye hizmet edeceğine dair güvence verdi. “yeşil referans” sizin sektörünüzde.

Sürdürülebilir hareketlilik

Alakalı haberler

günlerde düzenlenen e-Mobilite Deneyimi fuarı 7 ve 8 Ekim ve otomobil, motosiklet, scooter ve elektrikli bisiklet markalarının katılımı var, bunların satın alınmasını teşvik etmek istiyor elektrikli araçlar Gençler arasında hareketlilik konusunda farkındalık yaratmak sürdürülebilir.

Bazı markalar Fuara diğerlerinin yanı sıra Cupra, Tesla, Toyota, Nissan ve Ecobike katılıyor. İlk baskı aşıldı 15.100 katılımcı30’dan fazla katılımcı ve 400 araç testi gerçekleştirildi. Bu yıl fuar, teklifini yeniden başlatmak istedi. motosikletler, scooterlar Ve elektrikli bisikletler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir