Francesc Julià (Kave Home), genç girişimci ödülü

Francesc JuliaAile şirketlerinin ikinci kuşak temsilcisi ve CEO’su Kave Ana Sayfası tarafından her yıl düzenlenen Jove Empresari ödülünü aldı. AijecAssociació de Joves Empresaris de Catalunya ve bu ödülün 30. edisyonunda onu yılın en iyi genç girişimcisi olarak ödüllendiriyor.

Kazanan diğer iki finalisti yendi: Diliara Lupenkoile ilgili YazdırVe Jordi Romeroile ilgili Faktöriyel. Aijec, bu ödülle, babası tarafından kurulan mobilya tasarım ve üretim markasının başındaki bu girişimcinin çalışmalarını öne çıkarmak istiyor.

Jüri, kararında, Julià’nın işletmeyi yönettiği yedi yıl boyunca elde ettiği ve bugün bir şirket haline gelen hızlandırılmış iş evrimine değer verdi. 27 ülkede ve internette 31 ülkede faaliyet gösteren, dünya çapında tanınan bir marka.

En iyi iş girişimi ödülü ise kendisine verildi. Akıllı Lolipop. Diana Ballart’ın 2020 yılında kurucularından olduğu bu proje, çocuklarda hiperkolesterolemi veya çölyak hastalığı gibi hastalıkların tükürük örneği aracılığıyla tespit edilip teşhis edilmesini sağlayan akıllı şekerden oluşuyor. Bu sayede kan testlerinin yerine, 10 dakika içinde sonuçları ‘çevrimiçi’ bir platformda dijital olarak sunan bir şeker alımını kullanıyorlar.

Ödül töreni IMO Grup Miranza Kongre Merkezi’nde yaklaşık 300 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Bu yılki edisyon aynı zamanda ödüllerin 30. yıldönümünü kutlamaya da hizmet etti. Bu türde 174 ödül verildi, 340 finalist ve 3.000’den fazla aday yer aldı.

Aijec aynı zamanda kariyerini de takdir etti Anna Boschile ilgili Noel Beslenmesi en iyi profesyonel kariyer ödülüne layık görüldü. Sosyal girişimciliğin tanınması, Umurumda, yaşlılara yönelik evde bakım ve yardım şirketi. İş dili kalitesinin tanınması, FentÜlkeKatalonya’daki kültürel, gastronomi ve turistik faaliyet paketlerini seçip satmaya adanmış bir şirket.

Alakalı haberler

Ve 18 yaşın altındakiler için en iyi projeyi ödüllendiren geleceğin iş adamı veya iş kadınının tanınması, İnteraktif Tesisim IES Torre Roja de Viladecans (Baix Llobregat) lise öğrencilerinden.

Aijec’in başkanı Ruben Sans Solsonagünümüzde şirketlerin toplumların refahında oynadığı rolü vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir