Gönderebileceğiniz ve alabileceğiniz yeni para limitleri

Bizum Arkadaşlar ve aile arasında borçları ödemek veya öğle yemeği, akşam yemeği veya birkaç basit içki için ucuza ödeme yapmak en yaygın ödeme şekillerinden biridir. Sadeliği ve çabukluğu, onu yedi yıl önceki gelişinden bu yana çok popüler bir araç haline getiriyor. Artık sadece yapmak için kullanılmıyor küçük transferlerama aynı zamanda yapmak fiziksel ve çevrimiçi mağazalardan satın alma işlemleri. Başarısı o kadar fazladır ki, finansal kuruluşların çoğunluğu bazı kuruluşlar kurmak zorunda kalmıştır. sınırlar her ikisi de operasyon sayısı gibi maksimum para miktarı alınabilecek veya gönderilebilecek.

Anında ödeme

Hizmet o kadar popüler hale geldi ki, transferler gibi ulaşması daha uzun süren diğer ödeme biçimlerinin yerini aldı ve artık neredeyse herkes bizums yapıyor. tarafından yürütülen bir anket Tüketiciler ve Kullanıcılar Organizasyonu (OCU) İspanya’da en çok kullanılan çevrimiçi ödeme yöntemi olduğunu ortaya çıkardı. Yanıt verenlerin %63’üPaypal, Apple Pay ve Google Pay’in önünde.

Platform, her kullanıcının finansal kuruluşunun uygulamasına dahil edilir ve İşlevleri genişletildi giderek. Bu yüzden İspanyol bankaları Uygulama sınırlarını güncellediler Ve ayarlamaya devam ettik maksimum ödeme limiti 1.000 EuroNe zaman önceden 500 euro idi.

Alakalı haberler

Bu yeni önlem, kullanıcıların 30’dan fazla İspanyol bankası gerçekleştirmek bir kerelik veya düzenli ödemeler kirada olduğu gibi bin avro değerinde. Bu tür ödemelerin ortalaması 647 euro yani eski limit 500 euro izin vermedi birçok kişi bu aylık ödemeyi tek bir gönderiyle hemen ödüyor.

Daha fazla sınır

Ancak platformda tanıtılan tek varyasyon bu değil. maksimum para miktarı platformun bir şekilde oluşturulmasına olanak sağlar aylık yükseldi 5.000 eurobu arada minimum miktar değişmedi ve olmaya devam edecek 50 kuruş. Atıfta maksimum miktar gönderilebilir günlükBu 2.000 Euro’yu geçemez. Göre operasyon sayısı bu yapılabilir 24 saatsınır şu şekilde ayarlandı: 60Bu aynı zamanda aylık alınabilecek gönderilerin sınırıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir