Grifols, Çinli şirketinin Haier’e satışının devam edeceğini garanti ediyor

Katalan çokuluslu Grifoller Bu Pazar günü düşüş eğilimli firmanın raporunun açıklığa kavuşturmak istedim. Gotham Şehri Araştırması etkilemeyecek Çin’deki yan kuruluşu Shanghai Raas’ın %20’sinin satışı, ve bunun için Çinli şirketin başkan yardımcısından bir alıntı yaptı Haier Grup Şirketi, Lixia Tan, satın alan şirket operasyonun devam ettiğini teyit eder.

bir c’deCNMV ile iletişim, İspanyol borsa denetçisi Grifols, “piyasalarda bu raporun Shanghai Raas’ın %20’sinin alım ve satım operasyonunu nasıl etkileyebileceğine dair ortaya çıkan endişeler göz önüne alındığında” satın alan şirketle temasa geçtiğini açıkladı.

Alakalı haberler

“Haier Group Corporation’ın başkan yardımcısı – Lixia Tan – kelimesi kelimesine şu ifadeleri kullandı: “Anlaşmayı başlangıçta planlandığı gibi tamamlamak için çalışmaya devam ediyoruz” diye vurgulayan Grifols, Shanghai Raas’ın %20’sinin satışının kapatılmasında ısrar ediyor. 2023 yılı sonunda açıklanan yaklaşık 1,6 milyar dolarlık operasyonun ise 2024 yılının ilk yarısında tamamlanacağı belirtildi.

Operasyon, Grifols’un Gotham raporunun ortaya çıkardığı büyük borcu kapatmak için planladığı önlemlerin bir parçası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir