her biri 1 euro karşılığında bir pansiyon, bir restoran ve üç ticari bina

Özellikler kümesi şunu aşıyor: 1,2 milyon euroancak her biri bir euro gibi mütevazı bir fiyatla açık artırmaya çıkarıldılar. Bunlar Los Barrios’taki (Cádiz) bir sanayi sitesinde yer alan bir pansiyon, bir restoran ve üç ticari binadan oluşan beş parselden oluşuyor.

Satışı 5 Aralık’ta biten ancak son teslim tarihi 4 Ocak saat 12.30’a kadar uzatılan ve emlakçıların reklamını yaptığı bu cazip paketi, Escrapalia müzayede evi açık artırmaya çıkardı. portal İdealist.

Ana teklif partisi bir 723 metrekarelik pansiyon ve tahmini değeri 725.000 Euro olan 29 oda.

Restoran zemin katta yer almakta olup 440 metre uzunluğunda ve iyi durumdadır. Değeri ise 440.000 euro.

Son olarak üç ticari tesis açık artırmaya çıkarılır. Bunlardan ikisinin değeri 30.000 euro, diğeri ise 52 metrekare büyüklüğünde ve 60.000 euro değerinde.

Ücretsiz katılım

Alakalı haberler

Açık artırma ücretsiz katılım -herkes erişebilir-önce web sitesine ücretsiz kayıt müzayede evinden. Ancak istediğiniz lota göre farklı miktarda depozito talep edilmektedir. Örneğin, pansiyon müzayedesine katılmak için 36.250 Euro, restoran müzayedesi için ise 22.000 Euro yatırmanız gerekiyor.

Açık artırmayı yalnızca gerçekten ilgilenenlerin tercih ettiği anlamına gelen bu tutar, teklif edilen partinin alınmaması durumunda iade edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir