Hoffmann Group, takım satışlarında Avrupa lideri

Bundan fazla 100 yıllık deneyim Ve 4.000 çalışanşirket hizmet vermektedir Dünya çapında 135.000’den fazla müşteri. Bunlar arasında borsaya kayıtlı büyük şirketlerin yanı sıra KOBİ’ler ve küçük işletmeler de yer alıyor.

Müşterilerin %95’i Hoffmann Group’u şirket olarak seçtiler tercih edilen tedarikçi. Onlar için çalışıyorlar araba endüstrisimetalurji ve makine mühendisliği, enerji sektörüEndüstri havacılıkve diğer birçok endüstri.

Ürün ve hizmetlerde maksimum kalite

Ürün kataloğu 120.000’den fazla ürün içermektedir. Ek olarak işleme araçları, itaat, ölçüm, taşlama ve kesmeportföyünde ayrıca el aletleri de yer alıyor, endüstriyel mobilyaKKD VEYA Bireysel Koruma Ekipmanlarıatölye malzemeleri ve dijital çözümler.

Hoffmann Grubu yalnızca kaliteli ürün ve hizmetlerle değil, aynı zamanda uzman tavsiyesi ödünç verenler 1.400 yüksek vasıflı mühendisBu şirketin bir diğer ayırt edici özelliği. Bu teknisyenler işleme tavsiyeleri gibi çok çeşitli alanları kapsamaktadır. işyerleri ve endüstriyel mobilyaların tasarımı, mesleki risklerin önlenmesi, metroloji ve otomasyon.

Hoffmann Grubu 2009’da İber Yarımadası’na çıktı Bugün ulusal topraklara dağılmış 107 çalışanı bulunmaktadır.

Üstün lojistik

Hoffmann Grubu’nun bir %99,9 teslimat kapasitesiAlman sertifika kuruluşu TÜV tarafından test edilmiştir. Ürünlerin teslimatını garanti ediyoruz Avrupa genelinde 24/48 saat.

Birlikte 25 futbol sahasına eşdeğer alanLojistik Şehir lojistik merkezi Avrupa’nın en verimli ve modern araçları. 2022 yılında açılan depo, Avrupa’nın merkezinde, Nürnberg şehrinde bulunuyor. Depo tam otomasyonlu, Her gün 60.000’den fazla ürünü ve 40.000’den fazla sevkiyatı yönetmektedir.

Üretime yönelik her şey tek tedarikçiden

Hoffmann Grubu Yönetim ve satın alma süreçlerini basitleştirir müşterilerinin. Araç, ekipman ve çözümler tek tedarikçide bir araya gelerek muhatap sayısını, malzeme girişlerini ve faturaları azaltır. Bütün bunlar en son elektronik teknolojinin desteği tedarik ve faturalandırma.

Katalog, DNA’sı

Benzersiz katalog: takım profesyonelinin bir diğer ayırt edici özelliği. Turuncu katalog kabul edilir endüstri için alet ve ekipman ansiklopedisi. Hem çevrimiçi hem de basılı formatta mevcuttur. 54’ten fazla basımıyla her yıl revize edilmekte ve 18 dile çevrilmektedir.

Yeni dijital çözümler

Bir parçası olarak Endüstri 4.0Hoffmann Grubu’nun sunduğu teklifler bulut tabanlı çözümler Üretim ortamında iş planlaması, takım yönetimi ve sipariş dokümantasyonu için. Otomatik yükleme sistemleri ve endüstriyel dağıtım makineleri kendi kendine yeterlidir ve nitelikli işgücü eksikliğine bir çözüm sunmak için doğrudan müşterinin ERP’si ile iletişim kurun.

Sürdürülebilirliğe adanmış

Tanıtımı ile ürün hattı GARANT GreenPlus ürünleri sunan Çevreye saygılı ve sağlığa zararsız olmasıyla Hoffmann Grubu rakiplerinden öndedir. Sürdürülebilir ürün yelpazesi sürekli genişlemektedir.

Özetle, Hoffmann Group imalat şirketlerini daha başarılı kılıyorüretkenliği artırır ve aletlerin, endüstriyel mobilyaların ve kişisel koruyucu ekipmanların satın alınmasını kolaylaştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir