İspanya’nın En Güzel Kasabaları beş yeni belediye ekledi ve artık 116 kasaba var

İspanya’nın En Güzel Kasabaları derneği açıklandı 1 Ocak 2024’te başlayacak olan ağa beş yeni belediyenin dahil edilmesi 116 İspanyol lokasyonu ile.

Ağa katılan belediyeler arasında Malaga kasabası da bulunmaktadır. Parauta, Ampudia (Palencia), Comillas (Cantabria), Trevejo ve Trujillo (Cáceres) ile birlikte, kuruluşun bir beyanında belirtildiği gibi.

Hepsi 40’tan fazla puan alan bir denetimi geçmek zorunda kaldı, Mirasa gösterilen özen, kentsel planlama, belediyenin uyumu, temizlik, cephelerin korunması, araç dolaşımı, çiçek ve yeşil alanların bakımı, programlı kültürel aktivite veya geleneklere dikkat gibi diğer birçok faktör gibi önemli hususlarda. şu anda ağa girmek isteyen belediyelerin yalnızca %20’si bu rakamı aşıyor.

Diğer taraftanDernek, 2023 yılında belediye meclisi genel kurulunda adaylığını sunan 19 belediyenin denetlendiğini açıkladı. yıl içinde aday ilçeler ziyaret edilerek görüşmeler yapılarak beş ilçe bu kalite mührünü almaya hak kazandı. Zamanla ‘İspanya’nın en güzel şehirlerinden biri’ akreditasyonunu alın.

Kuruluşun başkanı Francisco Mestre, “Zamanla ‘İspanya’nın en güzel şehirlerinden biri’ olarak akreditasyona ulaşmanın gerçek bir Noel hediyesi haline geldiğini” vurguladı. Denetimden geçip kısa sürede gören kasabalar için İspanya’nın en güzel kasabası soyadına sahip olmanın önemli anlamı, Bu durum hem mevsimsellikten arındırılmış ziyaretlerdeki artışı hem de uluslararası turizmdeki kayda değer artışı ve bunun getirdiği faydaları etkiliyor derneğin İspanya Turizm Devlet Sekreterliği’nin yanı sıra CCAA veya konseyler ve konseylerle birlikte yaptığı eylemlerin kasabaya, bölgeye ve komşularına fayda sağlayacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle yıl boyunca bu konumların Başarılı Romantik Gece, Dilek Köyü veya Etnografik Buluşmalar gibi Derneğin kırsal mirası tanıtma misyonu kapsamında düzenlediği etkinliklerin bir parçası olacaklar. Aynı şekilde ilçeler de şirket ve kurumlarla yapılan anlaşmaların parçası olacak.

“Kasabalarımızı ziyaret eden turistler ve ziyaretçiler güzellik, kalite ve özgünlük arıyorlar ve biz onları hayal kırıklığına uğratamayız.” cumhurbaşkanı şunları kaydetti: “En güzel şehirlerden oluşan ağımız, yerli ve yabancı turistler tarafından en çok bilinen ve takip edilen şehirlerdir ve bu, hiç şüphesiz, geziye değer bir kasabanın ziyaret edilmesini garanti eder. ” “.

şunu ekledi “Bu ağın çekiciliğinin ve yıllar içinde çıkan kopyaların bizi taklit etmeye çalıştığının farkındayız, ancak bizim için kalite İlk günden itibaren halkımızın ve ekibimizin başarısı her zaman en önemli şey olmuştur” diye açıkladı.

Yeni şehirler hem Resmi Kılavuzdaki hem de Bu 2024 için derneğin Uygulamasında olduğu gibi Web, yeni deneyimler döngüsel ekonomide verimlilik, şehirlerde enerji ve dijitalleşme ve Fitur’daki yeni stand vb.

MEDYA VE SOSYAL AĞLAR

Alakalı haberler

Öte yandan İspanya’da sosyal ağ kullanımının 2014 yılından itibaren büyüme trendi göstermiştir. Bu bağlamda derneğin ilçelerinin düzenli olarak ortaya çıkmasını önemsemişlerdir. ulusal ve uluslararası ana medyada yer almakta ve sosyal ağlarda üç yüz bine yakın takipçisi bulunmaktadır.

Mestre şunu vurguladı: “Her yayınımızın paylaşılması veya yorumlanması nedeniyle önemli olanın nicelik değil, her şeyden önce nitelik olduğunu her zaman tekrarlıyoruz. Her gün binlerce takipçiye ulaşıyoruz ve bu da bizi her ay milyonlarca insanı etkileyerek İspanya’nın en önemli belediyeler ağı haline getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir