Japonya’da 60.000 Avro ücretlendirilen (ve İspanya’ya kadar ulaşabilen) 5 şaşırtıcı iş

Hiçbir şey yapmadığınız için para alınya da neredeyse hiçbir şey mümkün değil Japonya. İşçilerin çalışmak için daha fazla saat ve çaba harcadığı ülke aynı bu tür işlerin öncüsü “hiçbir şey yapmamak” ve para almakla karakterize edilir.

Bu ülkedeyken ölürler yüzlerce insan ‘karochi’nin bir sonucu olarak (aşırı iş yükü), bazıları ise cebine koymayı başarıyor büyük miktarlarda para gerçekleştirmek ‘Refakatçi olmak’ gibi basit görevler. Bu durum Shoji Morimotobüyük maddi tazminat karşılığında şirketine dört yıldır borç veren bir Japon.

“İnsanlara hiçbir şey yapmamaları için borç veriyorum. Japonlar hizmetlerini böyle sunuyor: “Yemek ve içmek dışında hiçbir şey yapamıyorum” hesabınızda instagram Ve heyecan, Müşterileri işletmenize çekmek için kullandığınız araçlar. Medyayla yakın zamanda yapılan bir röportajda Kere, Morimoto, bu işe başlamadan önce bir şirkette çalıştığını itiraf etti ve şöyle açıkladı: “Hiçbir şeyde iyi değildim”. “Basit bir telefon görüşmesi bile yapamadım.”, ortamı tanır. BBCkendi adına, bir video yayınladı mesleğinin başlangıcını ve işleyişini anlatıyor.

Hizmetleri sınırlıdır: dinleyin, yiyin ve eşlik edin. Ancak birden fazla var Bu özelliğin yararlı olabileceği durumlar. Uzun bir tren yolculuğunda size eşlik etmekten, git bir restoranda yemek ye yalnız gitmek istemediğin yere git manken modeli fotoğraflardan ya da sadece olmaktan stresli bir kişinin havalandırmalarını dinleyen biri.

Şirketiniz aranıyor ‘Hiçbir Şey Yapmadan Kiralama’ ve her ne kadar gerektiren bir iş gibi görünse de daha az çaba, Daha az talepkar veya en azından benzer olan başkaları da var. İşte açıklıyoruz beş tanesi, hepsi Japonya’da uygulandı ve bu da size şu kadar para kazandırabilir: Yıllık 60.000 euro.

1. Özür dileme konusunda profesyoneller

Af dile Bu, genel olarak şöyle bir adımdır: bizim için bunu yapmak zordur. Hata yaptığımızı kabul etmek hiç kimse için lezzetli bir yemek olmasa da bazen gereklidir. Japonya’da var sizin için bu talebi yapmaktan sorumlu profesyoneller. Sadece bunu yapmaya istekli insanların olması değil, aynı zamanda Bu tür görevlerde uzmanlaşmış kuruluşlar.

İngiliz Daily Star gazetesine göre bu şirketler, Şahsen özür dilemek için 223 euro. Eğer bir özür sözleşmesi imzalanmışsa telefon veya mesajbütçe daha ucuz: 90 euro.

2. Acıların yoldaşı (yakışıklı olmayı gerektirir)

Japonlar Şirkete çok değer veriyorlar ve bunun için büyük miktarlarda para ödemeye hazırlar. Elbette bu “meslek” Yakışıklı olmanızı gerektirir. Kendini bu işe adayanların oynadığı rol, onlara eşlik etmektir. kötü zamanlar geçiren ve ağlamak isteyen insanlar.

Hiroki Teraiajansın yaratıcısı ‘Ikemeso Ofisi’ -bu hizmetleri sunanlardan biri- ücretler Bu hizmeti sağlamak için saat başına 68 Euro. “Japonlar İnsanların önünde ağlamaya alışkın değiller. Ancak bunu başkalarının önünde yaptığınızda atmosfer değişir, özellikle de iş hayatında.” diye itiraf etti Japonlar. BBC.

3.Köpek maması tadımcısı

Bu mesleğin fazla açıklamaya ihtiyacı yok: birisinin köpeğinizin yemeğini tatması için para ödeyin hayvanın yapamayacağı bir şey olan lezzetini açıklamak ve değerlendirmek. Genel olarak, Bu hizmetler gıda markaları ile anlaşmalıdır evcil hayvanların ürünlerini tatması için.

4. Düğün konuğu

Alakalı haberler

Düğününüz için misafirleriniz eksikse ve kutlamanızın insanlarla dolu olmasını istiyorsanız Japonya’da misafir olarak hareket etmesi için ‘sahte bir arkadaş’ kiralayabilirsiniz. Bu ‘aktör’, iyi miktarda para kazanmanın yanı sıra, ziyafetin ve partinin tadını çıkarabilecek. Daha yüksek bir fiyat öderseniz, bu, bir etkinlikte konuşma yaptı.

5. Metroda insanları itici

Bahsedilen tüm eserler gerçeküstü görünüyor, ancak bu daha da gerçeküstü. Tokyo, trafiğin yoğun olduğu saatlerde en çok insanın metrolarda toplandığı şehirlerden biri. insanlar yalnızca teşvik amacıyla işe alınırlar en fazla sayıda insan konvoyların içinde kapı kapanmadan önce. Bu videoda çok iyi görebilirsiniz onların çalışma şekli bu çalışanlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir