KÜLTÜREL BONUS | Gençlerin en çok sevdiği yardımlardan biri geri döndü: süre yakında dolacak

Haziran ayından bu yana, gençler İspanya’da doğdu 2005onlar sahip yasal oturum ya da öyle bir durumdayız ki iltica, geçici yer değiştirme herhangi biri övünmek ülkemizde (ve uyuyorlar) 18 yıl bu 2023 yılı boyunca) ikinci çağrıdan faydalanabilir. Kültürel Bonusbir yardım 400 euro Hükümet tarafından verilen ve edinilmesi ve kullanılması için kullanılabilecek kültürel ürünler, hizmetler ve faaliyetler ön ödemeli bir kart aracılığıyla.

Şimdi, Kültür ve Spor Bakanlığı’nın daha önce açıkladığı gibi, terim Bu hibeye başvuru sona erecek yakında gelecek.

Uygulama ve dağıtım

Alakalı haberler

İçin rica etmek Bu bonusu almak için, gerekli olduğu yerde sağlanan resmi web sitesine erişmeniz yeterlidir. giriş İşleme devam etmeden önce. Yararlanıcıların içeri girdikten sonra başvuru sürecini tamamlamaları yeterli olacaktır. Şahsen veya bir temsilcinin temsili yoluyla yetişkinbu durumda şunu eklemek gerekli olacaktır: temsil formu Web’den indirilebilir imzalı. Bu talebin yerine getirilmesi için verilen süre sona eriyor 31 EkimKültürel Bonus portalında belirtildiği gibi.

Bunu teşvik etmek için şunu hatırlamakta fayda var. çeşitlendirme yatırımın, bu yardımın dağıtıldığı yerler üç bölüm: 100 Euro fiziksel ürünler (kitaplar, basın veya plaklar), 100 Euro dijital ürünler (dijital basın, podcast veya video oyunları) ve 200 Euro Performans sanatları (tiyatro, opera, sinema, dans, müzeler veya boğa güreşi gösterileri). Daha fazlası var 3.000 katılımcı kuruluş 400 Euro’yu kültürel ürün veya hizmetlerde kullanmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir