Mango, Roblox’a giriş yaparak meta veri dünyasında bir adım öne çıkıyor

Katalan moda çokuluslusu Mango 2022 yılında halka açık bir şekilde komplo kurduk. sanal evren bir iş kolu daha. O zamanlar mesele, güvenilir bir iş kolundan çok, galeri ve podyum üzerine oynanan bir bahis gibi görünüyordu. Durum pek değişmedi ama sanal modanın girift dünyasında ekonomik getirisi olan ileri adımlar algılanıyor. Mango, platformdaki ilk mağazasının bu ay açılacağını duyurdu RobloxKullanıcıların avatarları için Mango Teen kıyafetlerini ve dijital ürünlerini satın alabilecekleri yer. Metaverse gerçek ve para kazanılabilir hale getirildi.

Mango, geçen yıl New York’ta basına, meta veriye olan bağlılığın göründüğünden daha az çılgınca olduğunu zaten açıklamıştı. Ufukta bir işin var olduğu ve paralel bir teknolojik evren olarak meta evrenin beklenenden daha fazla sürpriz getirebileceği. Jordi Alex Kendisi Mango’nun mükemmel teknoloji sürücüsüdür. Daha sonra meta evrenin geleceğine dair planlarını açık, şeffaf ve neredeyse ikna edici bir şekilde anlattı: “Önümüzdeki 10 yıl içinde, belki de gençler fiziksel dünyadan önce sanal dünya için kıyafet veya ‘giyilebilir ürünler’ satın alacaklar ve Mango’nun buna dikkat etmesi gerekiyor.”olasılık”.

Roblox’un girişimi, müşterilerine fiziksel, dijital ve sanal dünyada farklı deneyimler, hizmetler ve ürünler sunabilen bir ekosistemin inşasında tereddüt etmeden bu çizgide ilerliyor.

70 milyon aktif kullanıcı

Mango kaynakları, Roblox’un günlük 70 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip küresel, sürükleyici bir iletişim ve bağlantı platformu olduğunu açıklıyor. Mango, kullanıcıların avatarları veya kurgusal karakterleri için Mango Teen kıyafetlerini ve dijital ürünlerini satın alabilecekleri sanal alışveriş merkezi Outfit Alışveriş Merkezi’nde yer alan platformdaki ilk sürükleyici mağazasını bu ay açıyor. Bunu yapmak için Mango, bir Akdeniz adasında yer alan gerçekçi tarzda bir alışveriş merkezi olan bu ticari meta veri türü Outfit Alışveriş Merkezi’nde uzman BrandNewVerse ile iş birliği yapıyor (Mango’nun toprak boyaları, ağlar ve Akdeniz mutluluğuyla ilgili uluslararası imajıyla çok uyumlu). .

Alakalı haberler

Sonuçta meta veri oyunu istemciler arasındaki etkileşimdir. Genç deneyciler için eğlence ve iş beklentileri. Sanaldan gerçeğe moda, stil, imaj yaratımı. Roblox meta veri tabanının en büyük yeniliği, ziyaretçilerin şirketin fiziksel mağazalarında bulunan koleksiyonları ‘pazar yeri’ aracılığıyla sanal olarak satın alma fırsatına sahip olmasıdır. Kıyafet ve ürünler, markanın Outfit Alışveriş Merkezi içindeki mağazasında sürükleyici bir şekilde denenebilecek. Grup ayrıca platformdaki özel etkinliklerde meta evrene özel tasarımlar da sunacak.

Jordi Álex, Mango’nun Roblox’a gelişinin Mango kanalları ekosistemini güçlendirdiğine inanıyor. Yürüyüşler, müşterilerle en dostane şekilde iletişim kurmak için ellerindeki tüm araçları araştırıyor. Mango’dan şuna inanıyorlar: “Dijital tüketiciler, moda markalarının dijital dünyada da fiziksel dünyada da bulunabilen ürünlere sahip olmasını giderek daha fazla talep ederken, aynı zamanda yalnızca dijital dünyada mevcut olan özel dijital ürünlerin olmasını da talep ediyorlar.” . Bu, diğer moda devlerinin şüpheyle baktığı yeni bir teknolojik test.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir