NOEL PROGRAMLARI | Katalonya’da gece hayatı ve restoranlar Noel için saatlerini uzatıyor

Gelecek perşembe başlıyor Zamanlaması Noel barlar, restoranlar ve gece hayatı mekanları için KatalonyaKatalan işverenler derneği bu Pazartesi günü bildirdi FECASARM bir basın bülteni aracılığıyla. kadar uzayacak olan çalışma saatlerinin uzatılması 6 Ocak 2024, özel kuruluşlara izin verecek restorasyon perdelerinizi her gün kapatın 30 dakika her zamankinden daha geç; tesisleri iken gece hayatı onlar da aynısını yapacaklar 45 dakika alıştıklarından sonra.

Bu izinler daha da uzatılacak Yeni Yıl arifesibu sırada ilki çalışma saatlerini uzatacak 60 dakika ve saniyeler geçecek 90 dakika -kalabilir sabah 7.30’a kadar açık 1 Ocak’ta şafak vakti ve olacak 30 dakika, Dört beş Kapasite bundan büyükse 500 kişitamamlamak için tahliye–. Yılbaşı gecesi için tahminler şöyle: Merhaba iyiile yarım satılan ön parti biletlerinin miktarı ve ortalama beklenen doluluk oranı %90.

Kuruluşları bünyesinde restorasyonBar veya restoranların (müzikal olanlar dahil) uzun çalışma saatleri olup olmayacağı, 3.00 saat.

Yerliler müzikallerAncak farklı çalışma saatleri olacak kapanış türüne bağlı olarak işletme hangisi olursa olsun. Bir taraftan, gece kulüpleri Ve dans veya parti odaları kadar açık kalabilir 5.45 saat yukarıda belirtilen haftanın aynı günlerinde. Kendi adına, konser salonları Ve kafeler tiyatrolar bunu daha önce yapacaklar 5.00 saat ben.

Cuma, cumartesi ve tatil arifesi

Cuma ve cumartesi ile tatil arifesini de kapsayan geri kalan günlere gelince, restorasyon Yarım saat sonra kapatabilecekler 3.30 saat. Aynı şekilde, gece kulüpleri Ve Odalar Noel günlerinin geri kalanına kıyasla çalışma saatlerini bir saat uzatacaklar. 6.45 saat. Odalara gelince konserlerizin verilebilirlik bununla sınırlı olacaktır 5.30 saat.

En dikkat çekici ekranla birlikte gelecek Yeni Yıl arifesi. Yılın son gecesinde her türlü bar ve restoranın kapanmasına izin verilecek. 4.00 saatgece kulüpleri ise bu tarihe kadar bunu yapabilecek. sabah 7.30 sabah. Bu bölüm ayrıca ekler kamu kurumları ayrılmış doğa ekleri ile cinselKapanış saati belirlenecek 5.00 saat. Biraz sonra bunu yapacaklar konser salonlarıkadar açık kalabilir. 6.00 saat.

Tüm tesislerin sahip olacağı unutulmamalıdır. 30 dakika odanın tahliyesini gerçekleştirmek; kadar uzatılacak süre 45 dakika Kapasitenin aşılması durumunda 500 insanlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir