önlem olarak bu belgeye dikkatlice bakın

Bir şirketin böyle olması normaldir. Sosyal Güvenlik’e doğru ödeme yapmak işe aldığınız işçiler tarafından, ancak önlem olarak bu olayın gerçekten gerçekleşip gerçekleşmediğini incelemelerinin zararı olmaz.

Doğrulama için iş hayatınıza danışmaktan daha iyi bir şey olamazbasit bir prosedür olan ve yapılabilecek bir şey gerçekleştirmek çevrimiçi hiçbir yere gitmek zorunda kalmadan.

Sosyal ağları aracılığıyla, aynı Sosyal Güvenliktir. bu tür kontrolü teşvik eder: “Şirketinizde sözleşme türünü ve kaç saat çalıştığınızı öğrenmek ister misiniz? Şüphenizden kurtulun ve #WorkLife’ı hemen indirin”

Alakalı haberler

İlgili sayıdan daha az saat süreyle taburcu olmak çalışanın katkısına zarar verecekolası yardımların (inss yardımı, emekli maaşları, engellilik, işsizlik, sübvansiyonlar…) toplanması söz konusu olduğunda temel bir şey.

İşçinin çalışma hayatı Sosyal Güvenlik portalından talep edilebilmektedir. Farklı Sosyal Güvenlik rejimlerindeki kayıt ve iptal durumları burada mevcuttur, araştırmaya göre tam veya sınırlı çalışma ömrüne ilişkin PDF raporu alın, hatalar tespit edilirse verilerin dahil edilmesini veya değiştirilmesini talep edin, raporun gönderilmesini talep edin. Sosyal Güvenlik Genel Hazinesi’ne bildirilen adrese çalışma hayatı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir