Pardo de Vera, Asval kiralık konut lobisinin başkanlığını hedefliyor

Isabel Pardo de Vera (Lugo, 1975) yeni başkan olacak Kiralık Ev Sahipleri Derneği (ASVAL)değiştirilmesi Joan Kapanışdokuz yıl boyunca Barselona’nın eski belediye başkanlığını yaptı ve daha sonra Sanayi, Ticaret ve Turizm Bakanı İspanya’nın Türkiye ve Azerbaycan’daki büyükelçisi; El Confidencial’ın bu sabah bildirdiği gibi Prensa Ibérica grubundan Faro de Vigo bunu doğrulayabildi. Clos, ev sahipleri derneğinin başkanlığındaki dört yılın ardından görev süresini sonlandırıyor.Ülkedeki başlıca yatırım fonlarını bir araya getiriyor -aralarında Blackstone da var- ve küçük sahipler.

atanması Ulaştırmadan sorumlu eski Dışişleri Bakanı ve eski başkanı Adif bundan sonra yapılacak olan ASVAL Kurulu tarafından onaylanması gerekecek 20 Aralık Çarşambave dernekte bulunan ana şirketlerin katıldığı yönetim komisyonu tarafından. senin alman mülkiyet 1 Ocak 2024’ten itibaren olacaktır, Clos’un görev süresinin önümüzdeki Şubat ayında sona ermesine denk geliyor.

Alakalı haberler

ASVAL bendim2019 ve 2020 yılları arasında en büyük ev sahipleri tarafından yönlendirilen, İspanyol konut piyasasındaki ilk müdahaleci önlemlerin onaylanmasıyla aynı zamana denk geliyor. Kurucu fonlar arasında Blackstone, Ares veya Tectum Gayrimenkul. Hayatının ilk dört yılında, Pedro Sánchez’in yöneticisi tarafından onaylanan, örneğin sigara yasağı gibi düzenlemeleri çok eleştirdi. tahliyeler dalga Kira artışlarına sınırlama getirildi.

Pardo de Vera’nın işi olacakYeni kurulan İskan Bakanlığı ile Kentsel Gündem arasında köprü kurmaya çalışın ve İspanya’nın dört bir yanına yayılmış binlerce evin bulunduğu ana yatırım fonları. İş dünyası kaynakları ASVAL’in gelecekteki başkanıyla iyi ilişkiler içinde olduğunu doğruluyor ve PSOE’nin liderliği. Konut Kanunu’nun gerektirdiği şekilde, kira sözleşmelerine ilişkin karşılaştırmalı değerlendirme için 2025’ten itibaren yürürlüğe girecek yeni endeksin uygulanmasında onların aracılığı kilit rol oynayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir