Port Vell, 120 milyonluk yatırımla Amerika’nın Yelken Kupası’ndan yararlanarak şehre açılıyor

içindeki eserler Vell Limanı de Barcelona iyi bir tempoyla yoluna devam ediyor. Yelken Amerika Kupası ufukta. sadece ihtiyacımız var altı kişiden biri Önümüzdeki yaz yarışlara ev sahipliği yapacak olan regatta sahasında neredeyse her gün gelecek takımlar ve dört antrenman var. Bu büyük spor ve teknolojik etkinliğin kutlanması, bazı çalışmalara hız kazandırdı. 19 proje Ve 120 milyon avro ve her şeyden önce getirmeye hizmet edecek liman engelleri yıkın ve vatandaşları mekanlarını ziyaret etmeye teşvik edin.

içindeki etkinlik rıhtım çılgınca. Takvimleri çok farklı olan kamu ve özel sektör yatırımları var ama hepsinin gözü geleceğe dikilmiş durumda. Amerika Kupası. Temellerden öte ayrılabilir ekipmanın nereye kurulacağı Barselona Limanı Barselonalıların ve ziyaretçilerin bu yerlerde daha fazla yaşaması için rekabet vitrininden yararlanmak istiyor. Ve onları cezbetmek için yanılmaz bir formül, manzara, eğlenceli aktiviteler ne yapmalı ya restoranlar ziyaret etmek.

manzaralı restoran

inşaatı bocana bocana bulvarı ve bakış açısı binası, Bocana Nord’daki her şey bu üçlü mıknatısın bir örneğidir. Liman rehabilite ediliyor altyapı Denize yakınlığın cezalandırdığı ancak ek olarak tasarladığı kafesin yükseltilmiş sürüş rıhtımların yamacının üzerinde ve Akdeniz’e bakmaktadır. Toplamda olacaklar yedi milyondan fazla Euro ve bir içerecektir ikonik bina bir restorana ev sahipliği yapacak ters bir “U” şeklinde, her şeyin bir restoran sunacağını gösterdiği çekici gastronomi önerisi Bu, bölgeye ziyaretleri tetikleyecektir.

Ayrıca ağustos ve eylül ayları arasında yıkılacaktır. Nautic Center gemilerinden biri, şimdi görsel olarak çok daha şeffaf olacağı Institut de la Nàutica’nın faaliyetleriyle meşgul. Bu yıkım yerini bir gezinti yerine bırakacak. Ay Pembesi Prada Pirelli Vakfı.

“Cerrahi” iş

Mirador binasının yanında, üç halk için tribünler Copa América takımlarının gidiş ve gelişlerini kim görmek ister? Ağustos ve Ekim 2024 arasında. Bu yarışmanın takipçileri genellikle tekne yarışlarından sonra kadrolarını alırlar. Bu amaçla Port Vell’de kurulacak yerlerden bir diğeri de Dünya Ticaret Merkezi’nin yanındadoğu tarafında, bugün bir alan kapandı.

başkanı Barselona Limanı, Lluis Salvador, bu Salı günü, liman imtiyaz sahiplerinin faaliyetlerinin normal şekilde gelişebilmesini sağlamak için Port Vell’de “cerrahi” çalışmaların yürütüldüğünü vurguladı. Ayrıca altını çizmek istedi. kullanılabilirlik Zaman zaman kısmen işgal edilmiş oldukları için ekiplerin üslerinin takılmasını kolaylaştırmak için yerler Bu şirketlerden, bu hareketleri yöneten ‘cerrah’, Port Vell’in yöneticisi tarafından da değer verilen bir şey, david pino.

Başkent için bir miras

kaydedildi kamu-özel yatırımının izin vereceği konusunda ısrar etti Miras bırakmak Katalan başkentinde, spor etkinliğinin ötesinde. Dağıtılan %50’nin, liman başkanlığının başı olduğunu açıkladı kentsel dönüşüm 1992 Olimpiyat Oyunlarından bu yana karşılaştıkları en önemli şey, liman ile deniz arasındaki geçirgenlik. yol eksenleri (Paral·lel, Rambla, Joan de Borbó) olacak sonraki meydan okuma daha fazla vatandaş bağlantısı elde etmek için.

Teşvik edilen kamu yatırımları arasında; kaydedildi Haklı olarak Bocana Nord’dan, balıkçı pazarının halka açılmasından ve savunan şampiyon tarafından işgal edilen alanın karşısındaki Drassanes iskelesinin dönüştürülmesinden bahsettiniz. Emirates Ekibi Yeni Zelanda.

1,5 milyon kişi

Özel olanlar arasında, genel halkın yararlanabileceği ilk şey, Amerika Kupası Deneyimiaçılışı yapılacak bir kupa tercüman merkezi birkaç gün içinde o neredeydi imax. Yarışmanın tarihi üzerine bir sergi, bir restoran ve bir dükkan ile ücretsiz erişime sahip bir bölüm olacak ve üst katta bir görsel-işitsel gösteri sürükleyici. Destekleyiciler, Dortoka şirketi, almayı hesaplıyor 1,5 milyon ziyaretçi.

Ancak sadece soyu tükenmiş Imax’ın başka bir hayatı olmayacak. O maremagnumyeni bir eğlence ve ağırlama teklifiyle veya ödeyeceğiniz Aquarium ile 13,7 milyon cepheyi değiştirmek (bazıları farklı malzemelerden yapılmış balıklarla) ve onu modernize etmek için bazı iç tesisatlar da ekleyecektir. Port Vell’in dönüşümü Amerika Kupası için.

Sadece Fransa eksik

Alakalı haberler

Bu arada ekipler, olayın gerçek kahramanları ve ‘suçluları’ kentsel devrim hızlandırılmış, altı sitenin her birinde farklı oranlarda kuruluyor. En merkezi üs, yanında Dünya Ticaret Merkezi14 Temmuz’dan beri Barselona’da antrenman yapan ve takımdakilerle birlikte en çok film çeken son şampiyon Emirates Team New Zealand’a ait. Alinghi Red Bull Yarışı.

Bununla birlikte, İsviçrelilerin hala Maremàgnum ile Aquàrium arasında yer alan nihai üsleri yok, bu bina maliyeti Yedi milyonçok daha sağlam ve sofistike geçici hangarlar geri kalan. Sadece varmak için kalır fransız takımıköprünün altında yer alacak Avrupa Kapısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir